top of page
png(26).png

Telif Hakkı Bildirimi ve İzinsiz Kullanım Uyarısı

 

Bu web sitesi, içerik oluşturucunun telif hakları altında korunmaktadır. İçerik oluşturucunun yazılı izni olmadan, bu sitede bulunan hiçbir içerik, materyal kullanılamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya başka bir şekilde yayımlanamaz!

Bu sitede bulunan herhangi bir içerik, içerik oluşturucunun yazılı izni olmaksızın herhangi bir ticari veya kişisel amaç için kullanılamaz. İzinsiz kullanım, yasal takip gerektiren bir ihlal olarak kabul edilecektir.

Bu sitede bulunan içerikler için içerik oluşturucu, telif hakkı ihlallerini ciddiye almakta ve bu tür ihlalleri önlemek için gerekli adımları atmaktadır.

Tüm içeriklerin telif hakları saklıdır ve bu telif hakkı bildirimi, bu web sitesinde yer alan her türlü materyalin yasal korumasını sağlamaktadır.

İçerikler, Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve uluslararası telif hakları yasaları tarafından korunmaktadır. Bu içeriklerin her hakkı saklıdır. İçeriklerin kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya kullanılması için önceden yazılı izin alınması gerekmektedir.

İçerikleri kullanmak veya paylaşmak istiyorsanız, lütfen öncelikle Selim Keçeli ile iletişime geçiniz: [selimkeceli@yaani.com]

Teşekkür ederim.

https://www.keceliacademy.org/

bottom of page