top of page

HAKKINDA

Selim Keceli Academy ile Tanışın

Selim Keceli Academy günümüzün eğitim ihtiyaçlarını karşılamak ve eğitim sistemini geliştirmek amacıyla tasarlanmıştır. Akıllı teknolojiyi kullanarak eğitim içerikleri oluşturan eğitim alanında öncü dijital içerik platformudur. Yapay zeka tabanlı ürünler özenle hazırlanıp, değerlendirme sürecinin ardından kullanıcılara gönderiliyor. Sistem, platformun kaliteli, güvenilir ve hızlı öğrenme sağlama hedefini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.


Günümüzün en önemli gelişmelerinden biri olan yapay zekanın eğitimde pek çok faydası bulunmaktadır. Platform, eğitimi geliştirmek için yapay zekadan yararlanmayı amaçlıyor.

 
Transhümanist yaklaşımın eğitimdeki rolü göz ardı edilmemelidir. Bu yaklaşım, teknolojinin insan sınırlarını aştığını ve insan potansiyelini artırdığını vurgulamaktadır. Platform, bu yöntemi kullanarak yeni fırsatlar ve yüksek öğrenim sağlamayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda eğitimde akıllı cihazların tüm potansiyelini bulmaya ve kullanmaya yönelik araştırma ve geliştirme çalışmaları devam etmektedir.


Platform, teknolojinin eğitimdeki yararları da dahil olmak üzere eğitimde değişim ve yenilik konusunda önemli bir rol oynamaktadır. Kapsamlı akademik kaynaklar, yayınlar ve platformlar aracılığıyla etkili, verimli, geçerli ve güvenilir öğrenme sağlamayı amaçlamaktadır.

Günümüzde eğitimde teknolojinin kullanımı giderek artmaktadır. Yapay zeka destekli öğrenme materyalleri etkili öğrenme sağlamaktadır. Şu anda eğitimde teknoloji kullanımının çok önemli olduğu göz ardı edilmemelidir. Bu durumda aile, öğretmen ve okul iş birliği yaparak öğrencileri teknolojinin uygun kullanımı konusunda yönlendirmeli ve bilinçlendirmelidir.

bottom of page